Nowa lokalizacja salonu.Nowa lokalizacja salonu.

Bielsko-Biała, ul. Bohaterów Monte Cassino 324

Tel: 883-679-999

Zamknij szukaj

Luna Sypialnie

883 679 999

biuro@lunabb.pl

ul. ul. Bohaterów Monte Cassino 324

Bielsko-Biała 43-300

zobacz mapę

Poniedziałek- Piątek: 10:00 - 18:00

Sobota: 10:00 - 14:00

Indywidualne wizyty - ponieważ wybór łóżka/materaca to czasochłonny proces, zachęcamy do umówienia się na indywidualną wizytę. Dzięki temu macie Państwo pewność, że będziecie sami w salone ze sprzedawcą, co minimalizuje kontakt z osobami trzecimi i ryzyko związane z pandemią koronawirusa. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu umówienia się na spotkanie.

Dokument bez tytułu
Sklep internetowy Shoper.pl

Gwarancja

WARUNKI GWARANCJI

 1. Okres gwarancji na produkty M&K Foam GmbH Sp. z o.o. wynosi 2 lata od daty sprzedaży/wydania towaru Kupującemu.
 2. Gwarancja obejmuje wszelkie wady stwierdzone w okresie gwarancji, spowodowane wadliwym materiałem, wadliwą konstrukcją albo niewłaściwym wykonaniem.
 3. Gwarancja obejmuje wszelkie odkształcenia, wgniecenia, większe niż 4 milimetry.
 4. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych w wyniku naturalnego zestarzenia i zużycia, nieostrożnego przenoszenia i transportu, niewłaściwego użytkowania lub użytkowania do celów innych niż te, do których produkt jest przeznaczony. Gwarancja nie obejmuje szczególnie wad wynikających z uszkodzeń mechanicznych, nieodpowiedniej konserwacji i magazynowania (pleśń powstała w wyniku użytkowania albo przechowywania w niewłaściwych warunkach). Gwarancja nie obejmuje również wad powstałych w wyniku niefachowej naprawy, dokonywanej przez osobę inną iż wskazana przez dostawcę.
 5. Reklamacje należy składać w punkcie sprzedaży, w którym produkt został zakupiony przedstawiając dowód zakupu (paragon, faktura).
 6. W razie wystąpienia wad w Wyrobie, Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego zawiadomienia o tym Sprzedającego w formie pisemnego zgłoszenia reklamacyjnego, zawierającego dokładny opis wady. W celu zapewnienia odpowiedniego zasobu informacji potrzebnego Gwarantowi do właściwej oceny zgłaszanej wady jakościowej Wyrobu, Kupujący w miarę możliwości, dostarcza Sprzedającemu zdjęcia wyraźnie ilustrujące zgłaszaną wadę.
 7. Materace odzyskują swój rozmiar po 3-4 dniach użytkowania.
 8. O wadzie materaca nie stanowi zapach komponentów użytych do jego produkcji, szczególnie w pierwszym okresie użytkowania. Wszystkie komponenty używane w procesie produkcji posiadają atesty bezpieczeństwa. Wyroby nie są szkodliwe dla zdrowia.
 9. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.
 10. Zasady użytkowania produktów M&K Foam:
  • Aby zachować trwałość materaca oraz zapobiec jego zniszczeniu podczas użytkowania należy stosować stelaże na listwach giętych z odpowiednim rozstawem listew, zaproponowanych w ofercie M&K Foam. Stelaże zapewniają prawidłowe podłoże, optymalną wentylację i podnoszą elastyczność materaca oraz wydłużają jego żywotność. Materacy nie należy użytkować na innych stelażach (np. płyta, z desek itp.) oraz na podłodze ze względu na możliwość zniszczenia wkładu lub zapleśnienia.
  • Produkty należy chronić przed działaniem cieczy, wysokich temperatur oraz otwartego ognia;
  • Produkty są przeznaczone do użytkowania w wnętrzach o temperaturze 5 – 30 °C i względnej wilgotności powietrza ok. 45 – 60 %;
  • Materace nadają się do wszelkiego rodzaju łóżek wyposażonych w stelaże elastyczne (np. stelaż listwowy lub z elementami z tworzyw sztucznych), w których przerwy pomiędzy listwami nie są większe niż 3 cm.
  • Zapach nowego produktu ulatnia się po kilku dniach, co można przyspieszyć przez wietrzenie produktu. Zaleca się wietrzenie produktów również w trakcie użytkowania, przynajmniej 4 razy w ciągu roku;
  • Przy czyszczeniu produktów należy się kierować symbolami umieszczonymi na metce produktu.
  • Rozmiar podany jest na etykiecie produktu, tolerancja rozmiaru wynosi +/- 1%.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl