Cała pościel -10% do końca marca!

Bielsko-Biała, ul. Bohaterów Monte Cassino 324

Tel: 883-679-999

Zamknij szukaj

Luna Sypialnie

883 679 999

biuro@lunabb.pl

ul. ul. Bohaterów Monte Cassino 324

Bielsko-Biała 43-300

zobacz mapę

OD 16.12.23 DO 15.01.24 SKLEP BĘDZIE NIECZYNNY. BARDZO PRZEPRASZAMY. DLA WSZYSTKICH POWRACAJĄCYCH KLIENTÓW DODATKOWE RABATY! (proszę przekazać obsłudze, że widzieliście Państwo tę informację) ZAPRASZAMY OD 16.01.2024.

Poniedziałek: nieczynne

Wtorek: 11:00 - 16:00

Środa: 11:00 - 18:00

Czwartek: 11:00 - 18:00

Piątek: 11:00 - 16:00

Sobota: 10:00 - 14:00

Indywidualne wizyty - ponieważ wybór łóżka/materaca to czasochłonny proces, zachęcamy do umówienia się na indywidualną wizytę. Dzięki temu macie Państwo pewność, że będziecie sami w salone ze sprzedawcą, co minimalizuje kontakt z osobami trzecimi i ryzyko związane z pandemią koronawirusa. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu umówienia się na spotkanie.

Dokument bez tytułu
Sklep internetowy Shoper.pl

Dostarczamy lepszy sen

Dostarczamy lepszy sen

Szybkie tempo życia sprawia, że przestajemy doceniać znaczenie snu. W ciągu dnia funkcjonujemy na najwyższych obrotach, a w czasie wolnym usiłujemy odreagować stres, za pomocą coraz ciekawszych form rozrywki. Co więcej, dobudzamy się litrami kawy, energetykami, jednocześnie zapominając, że zdrowy sen jest najlepszą formą regeneracji umysłu i ciała po ciężkim dniu. Nasze podejście do snu pokazuje, jak niewiele wiemy na temat funkcjonowania własnego ciała.

Potrzeba snu jest równie ważna jak oddychanie czy jedzenie.

Gdy śpisz Twoje ciało jest zajęte regeneracją Twojego fizycznego i psychicznego zdrowia, abyś był gotowy na następny dzień. U dorosłych podczas snu odbywa się cała gospodrka hormonalna, porządkowane są informacje i ewentualnie przenoszone do pamięci długotrwałej. U dzieci i młodzieży dodatkowo uwalnia się hormon wzrostu, który pomaga budować mięśnie, oraz regenerować komórki i tkanki. Sen jest niezbędny dla optymalnego rozwoju człowieka. Kiedy nie śpisz prawidłowo, Twój mózg i ciało nie mogą prawidłowo funkcjonować, co niekorzystnie wpływa na możliwości poznawcze oraz kondycję emocjonalną. Jeżeli stan niewyspania się wydłuża, obniża się naturalna bariera ochronna, która może skutkować rozwojem przewlekłych oraz poważnych chorób.

Czemu materac jest ważny?

​​Większość osób kojarzy dobry materac z wygodą. Jest to niedomówienie, ponieważ dobry materac oprócz komfortu musi zapewnić też redukcję punktów nacisku (poprzez dużą ilość punktów podparcia), oraz odpowiednie podparcie dla sylwetki aby zachować naturalną krzywiznę kręgosłupa.

Niestety, z tego powodu, nie istnieje idealny, uniwersalny materac do spania dla każdego, ze względu na: Różną wagę i wzrost Różny wiek Różne pozycje snu (nawyki) Różne zastosowanie materaca Dlatego też istnieje bardzo szeroki wybór materacy, wśród których bardzo łatwo się pogubić, a sklepy skupiają się na sprzedaży, a nie na doradztwie. Tą niszę zapełnia nasz sklep, gdzie specjalizujemy się w indywidualnym doradzaniu, jaki materac wybrać. Każda osoba ma inne potrzeby, a źle dobrany materac może powodować bardzo dużo problemów - przede wszystkim bóle kręgosłupa, barków, bioder, pocenie się, nadmierne przewracanie w ciągu nocy.

Naszymi flagowymi produktami są materace z lateksu naturalnego Talalay, który jest najlepszym na świecie materiałem, wykorzystywanym do budowy materacy. Jest to naturalna pianka, wykonana tylko z mleczka drzewa kauczukowego, która w skomplikowanym procesie produkcji uzyskuje unikalne właściwości: bardzo dużą gęstość oraz otwartokomórkową budowę. Przekłada się to na najlepsze wsparcie kręgosłupa, najwyższy komfort, niespotykaną termoregulację (oddychalność) materaca oraz trwałość na odkształcenia, wygniecenia. Lateks Talalay jest przy tym hipoalergiczny i bezpieczny nawet dla niemowląt od 1 dnia życia.

Materace dostarczamy na terenie całej Polski, zapewniając darmowy transport oraz dwuosobową ekipę, która wnosi materace do sypialni. Dlatego też z naszych porad telefonicznych i emailowych korzystają klienci ze wszystkich miast naszego kraju. Ale często zdarza się też, że klienci przyjeżdżają z Warszawy, Krakowa, Wrocławia itd., żeby pod naszym okiem poleżeć na materacach i wspólnie zastanowić się, jakie rozwiązanie będzie dla nich najlepsze.

Dostarczamy produkty również za granicę - oprócz oczywistych kierunków, Niemcy, Czechy, Słowacja, Białoruś, Ukraina, Litwa, Holandia, Belgia, wysyłaliśmy również nasze materace dalej, do Hiszpanii, Wielkiej Brytani, Szwecji i Norwegii.

Klienci odwiedzający nasz sklep, widzą dwie młode osoby i pytają: “gdzie ta Karolina i Michał”. To właśnie jesteśmy my, nowe pokolenie w branży sypialnianej :) Mimo młodego wieku, jesteśmy najbardziej doświadczonymi doradcami w mieście i każdego dnia pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu fizjologi snu, fizjoterapii i zdrowia ogółem, aby zawsze być na bieżąco i każdemu oferować obiektywne porady, jakich sami oczekujemy kiedy kupujemy coś dla siebie.

Nasz sklep powstał z pasji do zdrowia. Zauważyliśmy, że tematy zdrowego odżywiania i ćwiczeń fizycznych są bardzo popularne i poruszane przez bardzo dużą ilość ekspertów, trenerów, w książkach i poradnikach filmowych. Jednakże sam temat snu pozostaje w cieniu i wiedza ludzi sprowadza się to tego: muszę spać 8 godzin bo tak jest zdrowo, a materac musi być twardy. Zapraszamy do nas, a przekonacie się, że jest jeszcze wiele wiedzy do odkrycia i produktów, o których nie mieliście pojęcia - wszystko po to, żebyśmy wszyscy mogli znowu “spać jak dziecko”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl